Konsole

Zapraszamy do rejestracji


#16 2011-04-26 20:08:31

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Wow.. widzę, że dyskusja rozgorzała...

Moje zdanie ostateczne w tej sprawie jest takie, nie siejmy już mitów... Po moich postach i innych każdy już chyba wie, jak sprawa wygląda w rzeczywistości. Mam daleko gdzieś (Lekon) jaką konsolę kupisz/ kupicie Poza tym ( Boże...), Fable 2 jest też na PC- mośku

Ja tylko doradzam, chce przecież dla was dobrze...LOL...

Sprawa ma się prosto: chcesz konsolę na 1- 2 lata kup X-boxa, może nie zdąży się zepsuć... Chcesz grać na kablu ( jak na Game Boyu) pomiędzy dwoma konsolami- Kup X-360, chcesz mieć konto na X-box live stale płatne, z abonamentem kup X-360 , nie chcesz mieć online, tylko nową konsolę ze sklepu lub używaną nowej generacji- kup X-360, nie boisz się wad konstrukcyjnych ( problemy z chłodzeniem, r-rod, r-ylod, problemy z nowymi grami na starszych modelach- odwołuję się tu do filmów od pi24, powyżej), powinienieś zdecydowanie kupić X-360 i zaoszczędzić kasy...

Masz więcej kasy i inwestujesz w lata grania, kup PS3, chcesz grać bezprzewodowo między dwoma konsolami przez Blu toutch, kup PS3, chcesz darmowego, prawdziwego neta i konto na PSN za Free, kup PS3, nie chcesz mieć poczucia, że coś tracisz, a twoja konsola powoli wymięka, kup PS3...chcesz gry w japońskim stylu, arcydzieła ( The Last Guardian Shadow Of The Colossus, Ico ,Nico, White Knight Chronicles, Final Fantasy XiV i wiele innych, jedynych w swoim rodzaju), kup PS3, chcesz coś więcej niż konsolę, powinieneś zdecydowanie kupić PS3...

To na tyle.... dziękuję

temat wg. mnie do zamknięcia....

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-26 20:18:36)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#17 2011-04-26 21:37:32

 Snakuu

Administrator

25957573
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

temat wg. mnie do zamknięcia....

O nie, nie, nie ;d
RROD został wyeliminowany wraz z wejściem na rynek wersji slim. RROD ma swojego odpowiednika w PS3 czyli Yloda. W ps3 slim również problem yloda też został bodajże zakończony.

Sprawa ma się prosto: chcesz konsolę na 1- 2 lata kup X-boxa, może nie zdąży się zepsuć

Na pewno się nie zepsuje. Dlaczego sądzisz, ze PS3 przetrzyma dłużej? Akurat u mnie po 30 dniach padło, więc, ja już mam wyrobioną opinie na temat awaryjności. Poza tym obie konsole mogą mieć praktycznie te same usterki (napęd, RROD/YLOD), dodatkowo w PS3 często psuje się blu-ray.
Xbox live gold mimo, że jest płatny (100zł za rok, więc naprawdę nie dużo) oferuje znacznie więcej opcji, a te które są w obu konsolach są lepiej doszlifowane na XBL. Ja odradzam xboxa 360 arcade, premium, core i sceptycznie podchodzę do elitów, ale slim już jak najbardziej polecam.

Offline

 

#18 2011-04-27 11:05:11

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Snakuu napisał:

temat wg. mnie do zamknięcia....

O nie, nie, nie ;d
RROD został wyeliminowany wraz z wejściem na rynek wersji slim. RROD ma swojego odpowiednika w PS3 czyli Yloda. W ps3 slim również problem yloda też został bodajże zakończony.

Sprawa ma się prosto: chcesz konsolę na 1- 2 lata kup X-boxa, może nie zdąży się zepsuć

Na pewno się nie zepsuje. Dlaczego sądzisz, ze PS3 przetrzyma dłużej? Akurat u mnie po 30 dniach padło, więc, ja już mam wyrobioną opinie na temat awaryjności. Poza tym obie konsole mogą mieć praktycznie te same usterki (napęd, RROD/YLOD), dodatkowo w PS3 często psuje się blu-ray.
Xbox live gold mimo, że jest płatny (100zł za rok, więc naprawdę nie dużo) oferuje znacznie więcej opcji, a te które są w obu konsolach są lepiej doszlifowane na XBL. Ja odradzam xboxa 360 arcade, premium, core i sceptycznie podchodzę do elitów, ale slim już jak najbardziej polecam.

Mam dość bo znów piszesz pierdoły....

RROD będzie istniał do tej pory, do puki nie wymienią chipów na płycie głównej... tak więc w X-360 Slim istnieje

Przykład:




Siadający Blu-Ray- Poza wersjami 20 GB ( NTSC, które praktycznie nie zagościły w Polsce...) Blu-Ray nie siada... no chyba, że potraktujesz konsolę młotkiem... To, że ty miałeś siadniętą konsolę po 30 dniach ( prawdopodobnie FAT), o niczym nie świadczy... mogła to być wspomniana wersja, poza tym HD-ki w PS3 są takie jak w PC, więc są wymienne, czyli równie dobrze mogłeś mieć wersję 20 Gb z nowym dyskiem np. 120 GB, która miała Yloda i problemy z eksperymentalnym, jeszcze wtedy Blu- Ray... Ps3 slim, to zmiany również na płytach głównych, czyli jednocześnie brak errorów z poprzednich wersji...

XBL lepszy.... : Wcześniej zarzucałeś mi, że powiedziałem, że PSN jest lepsze- nigdy nic takiego nie napisałem....- teraz sam to piszesz na odwrót, więc moje zdanie w tej sprawie, jest takie, jak twoje w moim przypadku...

Reszty bzdur nie mam już siły tłumaczyć...

Ja tylko chcę doradzić ludziom, chcę dla nich dobrze.... mam daleko gdzieś co kupią, bo to ich sprawa... nie robię niewiadomo czego z tej sprawy, jak ty   Nie sieję mitów, podaję prawdziwe specyfikacje sprzętowe, nie wciskam nigdzie swoich osobistych odczuć ( typu twoje: "to jest lepsze, bo..."), mój tekst jest subiektywny dla czytelnika, niczego mu nie wmawia... w końcu i tak każdy dobre wie, która konsola wydajnościowo jest mocniejsza. bo takie są realia i taka jest prawda, więc o co w tym momęcie walczysz?? Czy gdziekolwiek napisałem ,że X-box jest za przeproszeniem do Dupy?? nie bo tak, jak wspomniałem mój tekst jest subiektywny... jeśli w ogóle wiesz co to znaczy...

Dlaczego sądzę, że PS3 przetrzyma dłużej: Bo Sony Daje bezpłatną, 5- cio letnią gwarancję na sprzę, byli by debilami, gdyby konsola miała paść w tym czasie... poza tym ich konsole od zawsze biją rekordy, jeśli chodzi o oficjalną, rynkową żywotność sprzętu np. PS one, wypr. w 1994 roku- ostatnia gra: Fifa 2004 ! PS2, wypr. w roku 2000, a nowe gry wciąż powstają... tak więc dlaczego PS3 miało by paść... Nie zadawaj prostych pytań, na które odpowiedź jest w moich postach.Przecież wystarczy pomyśleć logicznie... Poza tym PS3 posiada jak narazie najnowsze technologie ( Błagam cię, nie każ mi ich wymieniać...) Sprawa ma się tak samo, jak odpowiedź na pytanie: Czy kupił byś teraz oryginalnego Windows XP, czy nowego Windows 7? Odp: Tak, gdybym miał kasę. - odpowiedź tyczy się mnie i wszystkich innych...

dlatego temat wg. mnie do Off TOPU....

PS: Snaku w tym momencie zaczynasz się pogrążać... Masz X-boxa 360 cieszy mnie to... inni, macie PS3 lub cokolwiek innego, również mnie to cieszy... przecież nie jestem jakimś fanem Sony... nie wciskam nikomu sprzętu, przedstawiłem rzetelny artykuł mojego autorstwa, namęczyłem się, nie pomijając praktycznie niczego a tu proszę....

Jak można w ogóle pisać, że gry na słabszym sprzęcie wyglądają lepiej i są staranniej wykonane, jak można mówić rzeczy, które zdanie po zdaniu muszę obalać... człowieku weź swoją konsolę, rozkręć ja, zerknij do instrukcji lub zacznij kupować profesjonalne pisma konsolowe, bądź oczytany, miej pojęcie o programowaniu, ogólnym funkcjonowaniu układów scalonych, z czego składają się najdrobniejsze podzespoły twojego sprzętu.... jednym słowem bądź obyty... bo, jak narazie nie mam już sił tego słuchać...

Ja kiedy włączam grę, nie patrze na nią, jak na obrazek... wiem jak graficy, programiści uzyskali dany efekt, który widzę, potrafię rozpoznać czy jest to "fake"- owe 3D, czy pre-renderowane tła, wiem co odpowiada za  przedstawione nawet "głupie" menu, gdy gram w gry, nie wpatruję się w LVL, ja po prostu delektuję się doskonałością i geniuszem programistów i twórców, bo wiem, jaki musza mieć łeb, aby wpreawić w ruch nawet najdrobniejszy listeczek w grze....
To samo dotyczy moich zakupów konsol. Nie kupuję w ciemno, wiem dokładnie czego się spodziewać, co ma być, a co nie... i popieram tu niektóre osoby, które przed kupnem sprzętu chcą dowiedzieć się o nim jak najwięcej....

Off top....

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-27 13:05:04)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#19 2011-04-27 11:39:59

pio24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Garsa  jesteś.... moim B-O-G-I-E-M - żart. Ale na prawdę myślę, że wszyscy powinni czytać twoje posty od deski, do deski... masz dar pisania stary, poza tym znasz się na rzeczy jak nikt inny, widać że nie jesteś domorosłym majsterkowiczem, tylko "wykształconym" człowiekiem

Tak ogólnie to wasze biadolenie ( Snaku i Garsy) nikogo już nie interesuje- jak dla mnie liczy się pierwszy post Garsy w tym temacie, drugi Snaku, drugi garsy i obecne zakończenie- reszta to nikomu nie potrzebny chłam.

Jak dla mnie temat też do off tomu.

Ostatnio edytowany przez pio24 (2011-04-27 11:52:43)

Offline

 

#20 2011-04-27 15:24:45

 Lekon

Użytkownik

Skąd: Ustroń
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Mój ostatni post w tym temacie xD.

Garsa Come Back napisał:

Fable 2 jest też na PC- mośku

Co ty pierdo***? http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7223

Garsa Come Back napisał:

Sprawa ma się tak samo, jak odpowiedź na pytanie: Czy kupił byś teraz oryginalnego Windows XP, czy nowego Windows 7? Odp: Tak, gdybym miał kasę. - odpowiedź tyczy się mnie i wszystkich innych...

"Tak gdybym miał kasę"? (Domyślam się, ze chodzi o Win 7) . Ja gdybym nawet miał kasę i wybierał między tymi systemami wybrałbym XP .

Przy okazji:
http://www.cdaction.pl/news-18922/plays … moglo.html
http://www.cdaction.pl/news-18933/xbox- … rmowy.html

Ciekawe, nie?

Ostatnio edytowany przez Lekon (2011-04-27 15:25:52)


Goście! Kiedyś zwali mnie christoph

Offline

 

#21 2011-04-27 16:28:21

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Lekon napisał:

Mój ostatni post w tym temacie xD.

Garsa Come Back napisał:

Fable 2 jest też na PC- mośku

Co ty pierdo***? http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7223

Garsa Come Back napisał:

Sprawa ma się tak samo, jak odpowiedź na pytanie: Czy kupił byś teraz oryginalnego Windows XP, czy nowego Windows 7? Odp: Tak, gdybym miał kasę. - odpowiedź tyczy się mnie i wszystkich innych...

"Tak gdybym miał kasę"? (Domyślam się, ze chodzi o Win 7) . Ja gdybym nawet miał kasę i wybierał między tymi systemami wybrałbym XP .

Przy okazji:
http://www.cdaction.pl/news-18922/plays … moglo.html
http://www.cdaction.pl/news-18933/xbox- … rmowy.html

Ciekawe, nie?

Lekon, nie klnij mi tu...: http://www.gram.pl/news_8g7kJ,y2_Fable_ … lutym.html   nie pomyliłem się, poza tym swego czasu był o tym spory artykuł w PSX Extreme i Cd- Action
Lub:
Jako takiej pełnej wersji nie ma, jednak nie jest to exclusiv na X-boxa, przecież tak samo było z pierwszą częścią Fable- po kilku latach i tak zostało wydane na PieCa.
Poza tym, przecież są już nawet trailery z Fable 3 na PC...

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-27 17:00:55)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#22 2011-04-27 18:07:03

 Lekon

Użytkownik

Skąd: Ustroń
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Garsa Come Back napisał:

Lekon, nie klnij mi tu...: http://www.gram.pl/news_8g7kJ,y2_Fable_ … lutym.html   nie pomyliłem się, poza tym swego czasu był o tym spory artykuł w PSX Extreme i Cd- Action
Lub:
Jako takiej pełnej wersji nie ma, jednak nie jest to exclusiv na X-boxa, przecież tak samo było z pierwszą częścią Fable- po kilku latach i tak zostało wydane na PieCa.
Poza tym, przecież są już nawet trailery z Fable 3 na PC...

Te rzeczy które wysłałeś przecież nic nie udowodniają .
Pod linkiem jest plotka a ten filmik nic nie pokazuje .
Z Fable 3 owszem ale my mówimy o 2 .


Goście! Kiedyś zwali mnie christoph

Offline

 

#23 2011-04-27 20:05:13

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: PS3 versus X box 360 - + i -

Może i ten film nie, ale będzie tak samo, jak z Alone In The dark.... mimo, że 3 cz. nigdy nie zagościła na PC i tak po latach wydali pełną trylogię... z serią D i D2 było tak samo- więc, jeśli było Fable 1  i znadchodzi Fable 3 na PC to na pewno wcześniej, czy później dorzucą to na PC... Nie jest to moja opinia, ale redakcji CDA włącznie


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszabe.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.bociarze.pun.pl www.afrodyta.pun.pl www.swm.pun.pl