Konsole

Zapraszamy do rejestracji


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

#1 2011-04-26 10:07:40

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Wszystkie plotki w tym wypadku okazały się prawdą. Capcom zapowiedział oficjalnie piątą część Devil May Cry. Przy okazji pokazał też trailer. A Dante? No cóż, zobaczcie sami...

O Devil May Cry plotkowało się w ostatnich dniach dużo i, jak się okazuje, nie bez przyczyny. Zgodnie z doniesieniami, Capcom zapowiedział oficjalnie, że gra znajduje się w fazie produkcji. Wcześniejsze doniesienia o tym, że nad grą pracują autorzy Enslaved i Heavenly Sword, a więc studio Ninja Theory również okazały się prawdą. Przy okazji oficjalnej zapowiedzi pokazano również trailer promocyjny tej produkcji. Znajdziecie go poniżej. I tu pytanie najważniejsze: jak podoba się Wam nowy Dante? Bo mnie wcale... na 100% nie kupię tej gry, chcę stary, japoński styl, jaką posiadały wszystkie 4 części- nowy dante i ogólna obróbka fabularna to kawał za przeproszeniem gówna!! Zrobili z tej epickiej przygody, grę pokroju Prototype- szajs.....


Devil May Cry 5- szajs:



W porównaniu do devil may Cry 4 (czysty, niczym nie skażony japoński styl...:

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-26 10:08:47)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#2 2011-04-26 10:32:44

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Nie jestem jakimś super fanem DMC, ale kiedyś jak jeszcze bałem się horrorów zagrałem sobie trochę w jedną część i weszła mi dobrze w pamięć (tylko muszę przypomnieć sobie fabułę) a najbardziej charakterystyczny bohater ;D i rzeczywiście ten nowy bohater, nie wygląda za ciekawie ;/ ale nie można wykluczać tak szybko gry, może będzie spoko ? (ale wątpię). Kiedyś w końcu, będzie trzeba się pogodzić, że nawet naszego ulubieńca Kratosa już nie zobaczymy. (ale to jeszcze nie teraz, bo podobno nowe serie mają wychodzić, co jakiś czas, tylko z kim Kratos będzie walczyć ? xd).

Offline

 

#3 2011-04-26 11:23:41

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Widzisz danek... seria Devil May Cry zawsze była lubiana gł. za swój mroczny klimat i gł. Bohatera dantego... nowy Dante, ma czarne włosy, gra nabrała amerykańskiego, hollywoodzkiego stylu, którego nie nawidze... z dzieła sztuki dla szczególnego grona graczy i epickiej historii zrobili grę pokroju Prototype lub Infamous- bardzo gównianej i dla szarych mas... to tyle... Co gorsza wcześniejsze informacje i trailery o grze uznawałem za "fake" , ale teraz Capcom potwierdziło zapowiedź... niech nie liczą na wysokie wyniki sprzedaży, bo nie jestem jedynym, kto się poważnie zawiódł....

Co do Kratosa... nie polubię kontynuacji... tym bardziej od razu widać, że nie znasz nakończenia GoW 3   Tam kończy się zupełnie podróż Kratosa- jednak, po napisach końcowych widać wzburzone morze.... symbol ciągłych zmian i niestabilności ( z literatury) - tak samo porywczego, jak dusza Kratosa- więc kto wie.....


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#4 2011-04-26 11:36:49

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

No pewnie dużo stracą na sprzedaży, bo zawziętym graczom i fanom niektórych serii, podobają się bohaterowie, a taka szybka zmiana źle będzie oddziaływać na graczy ;D

Dobrze, że jeszcze nie zobaczyłem w necie końcówki GOW 3. ;D (mówisz, że Kratos ginie ?)

Offline

 

#5 2011-04-26 12:10:11

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Danek napisał:

No pewnie dużo stracą na sprzedaży, bo zawziętym graczom i fanom niektórych serii, podobają się bohaterowie, a taka szybka zmiana źle będzie oddziaływać na graczy ;D

Dobrze, że jeszcze nie zobaczyłem w necie końcówki GOW 3. ;D (mówisz, że Kratos ginie ?)

GOW 3- zagraj, a się dowiesz... poza tym, kto załatwi takiego skurczybyka, jak Kratos... szczególnie ten z GoW 3....

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-26 12:10:55)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#6 2011-04-26 12:11:52

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Muszę poczekać jeszcze trochę ;D

Offline

 

#7 2011-04-26 20:20:18

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Dasz radę

PS; na jakim TV zamierzasz grać Bo na kablu kompozytowym rewelacji nie ma


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#8 2011-04-27 16:24:58

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Co to ten kabel ? bo nie jestem obeznany w tych technicznych zabawkach ;D (wiem tylko w co grać xd)
Będę grać na plazmie takiej małej chyba 32 cale.

Offline

 

#9 2011-04-27 16:34:02

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Danek napisał:

Co to ten kabel ? bo nie jestem obeznany w tych technicznych zabawkach ;D (wiem tylko w co grać xd)
Będę grać na plazmie takiej małej chyba 32 cale.

Kabel kompozytowy?? To taki kabel jak np. w PS2- PS3 ma dwa wejścia video- HDMI do HD i "composite"- taki, jak w PS2.

Lepsza jakość jest oczywiście, na kablu HDMI- koszt ok. 15-20 zł. Zazwyczaj nie ma go w zestawie z konsolą.
Poza tym jak podłączysz pleja pod HD, ustawiasz w opcjach sygnał z Composite na HD- Full HD lub 720p ( HD ready) - w zależności, jaką rozdzielczość twoja plazma obsługuje- najlepsza to 1080p- polecam detalew ustawieniach TV i inne opcje obrazu dać na jak najlepsza jakość, warto przestudiować instr. TV, aby uzyskać jak najlepszy odbiór- ja po odkryciu menu ( zaawansowane), i po ust. redukcji zakłuceń na maxa byłem wręcz oszołomiony

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-27 16:34:53)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#10 2011-04-27 17:31:49

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

No też muszę przejrzeć instrukcje TV ;]

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer, a fani w szoku...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwery-jailbreak.pun.pl www.wolfquest.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.gastronomiauwm.pun.pl www.armiarelamu.pun.pl