Konsole

Zapraszamy do rejestracji


  • Index
  •  » Inne
  •  » R-Zone - najgorsza konsola naświecie!!!

#1 2011-04-24 16:39:48

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

R-Zone - najgorsza konsola naświecie!!!

R-Zone od Tiger Electronic.... hmmm... nic znajomego ?? I nic dziwnego! Zone R to prawdopodobnie najgorsza konsola do gier video, jaka kiedykolwiek powstała! W czasach swojej świetlności był reklamowana w szerokiej gamie komercji w USA-owej TV


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8a/R-Zone_Headgear_01.JPG/290px-R-Zone_Headgear_01.JPG

O systemie:
Konsoal była produkowana w roku 1995 roku... jak na tamte lata była bardziej zacofana niż Comodore64 i Atari 2600... Do tego charakteryzowała się ogromnym poborem energii ( aż cztery baterie typu AA).

Dane techniczne:
- procesor w ogóle nie miał tu jako takiego miejsca... konsola opierała się na pamięci S-ram, o nieznanej do dziś pojemności

- wyświetlacz... haha... nie tutaj!!! Wyświetlacz w tej konsoli był praktycznie dostrzegalny przez użytkownika. Ogólny "zarys" grafiki widzieliśmy na lustrze! - tak, nie przejęzyczyłem się... Ogólny "wyświetlacz" bazował na technologii z początków lat 80-tych ( coś w stylu Nintendo Game&Watch), tak więc nikogo nie powalał...

Kolejną wadą był osobny pad do konsoli- PO jaką cholerę, jeśli system i tak był przenośny !?? WTF !


- jednym słowem, jeśli kupiłeś tą konsolę w 1995 roku, zamiast Game Boy'a- to nieźle byłeś wkurw....


Myślę, że całą resztę zobrazuje film:

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-04-24 16:41:04)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » R-Zone - najgorsza konsola naświecie!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golddragony.pun.pl www.minecraftrpg.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.adw.pun.pl www.rt1.pun.pl