Konsole

Zapraszamy do rejestracji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-23 11:47:18

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

GRY PS3

Siema, czy macie jakieś zastrzeżenia negatywne co do takich tytułów na PS3 ? :

- killzone 3
- fifa 10
- Assassins creed 2

Te gierki pójdą na pierwszy ogień, więc chciałbym się dowiedzieć czy dokonałem dobrego wyboru.
Możecie jeszcze napisać jakie wy gry polecacie (najlepiej na 2 graczy) :]

Offline

 

#2 2011-06-23 13:09:35

 Snakuu

Administrator

25957573
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: GRY PS3

Mimo, że mam xboxa się wypowiem.
Killzone, nie powiem, nie grałem
Fifa 10 - gra dobra, ale na twoim miejscu albo kupiłbym 11 albo poczekał te kilka miesięcy na 12
AC II, bardzo dobra gra świetnie rozwijającej się serii, zapewnia dobrą zabawę na kilkanaście godzin, nawet po przejściu misji jest co robić. Zacznij od niej i na pewno przejdziesz do AC Brotherhood i najnowszej, wkrótce wychodzącej części.

Offline

 

#3 2011-06-23 14:08:35

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

Chyba poczekam na FIFA 12, AC2 - raczej na pewno kupię, grałem w jedynkę i muszę przyznać że rewelka była. no i teraz revelations będzie chyba najlepszy.

Offline

 

#4 2011-06-23 18:49:26

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Danek napisał:

Chyba poczekam na FIFA 12, AC2 - raczej na pewno kupię, grałem w jedynkę i muszę przyznać że rewelka była. no i teraz revelations będzie chyba najlepszy.

Wali PieCem po tych grach na kilometr.....
gry, jak by nie patrzeć dobre na początek...
Jednak wszyscy w to grają... może i moje zdanie w tym momencie wyda się zbędne lub po prostu nie przydatne... ale te gry są bardzo liniowe i komercyjne ( Killzone 3 polecam ci ze względu na szeroko zastosowany SAXIS). Od zawsze powtarzałem, że prawdziwe gry, robione z serca, dla graczy
, a nie dla kasy powstają tylko w Japonii... tytuły w które wg. mnie powinieneś zdecydowanie zagrać to:


- grałem w demko, pełnej jeszcze nie mam, ale gra iście epicka i zrobiona z rozmachem...

kolejna produkcja to zdecydowanie:



- wg. i u mnie (gdybym teraz kupował PS3), te gierki poszły by na pierwszy odstrzał...

  Gry o których mówią wszyscy, najczęściej są już tak zrecenzowane i powszechne, że ( przynajmniej u mnie) nie wzbudzają żadnego zachwytu, ani chęci zagrania w nie... Assasinem podniecał się mój młodszy brat i nadal często gra w niego... nie widzę w nim nic złego... ale gry typowo komercyjne są robione tak, że nawet moja mamusia by je przeszła i ogólnie ogarnęła... takie gry po prostu nudzą mnie... Wiem, że wg. większości z was jestem po prostu z innej planety ale to zapewne dlatego, że myślę raczej jak typowy, dobrze rozegrany gracz... Jedno jest pewne... dla assasina 2 PS3 lub X-boxa bym nie kupił... To tylko moje zdanie.

Fifa.. też dobra... powiem tak... ja mam innych kumpli I w multi gramy w inne gry... ale jeśli jesteśmy fanami piłki nożnej, to czemu by nie.... Wszystkie te gry mnie nużą.... są za wolne ( nooo.... Killzone jest ok ), z resztą...: http://www.youtube.com/user/gajda1000?f … 1ooiBZr0hI   Resonance Of Fate inajbardziej trzyma w napięciu i zmusza do myślenia (chociaż z typową grą logiczną nie ma nic wspólnego) inne, np. Assasin są jak napisałem wcześniej po prostu liniowe... odmóżdżając gracza przy rozgrywce...

Acha i żeby nie było rozczarowań co do grafiki i ogólnie zakupu... polecam podłączyć konsolę pod najlepszy TV LCD/Plazma lub LED pod złącze HDMI, dokładnie w ustawieniach obrazu i ust. ogólnych ustawić odbiór i rozdzielczość, na jak najlepszą jakość (dobrze też przeczytać instrukcję o tym dziale dostrajania konsoli- najlepsza, jaką PS3 może wyświetlić to 1920x1080- na TV po podłączeniu konsoli pod HD wyświetli ci się aktualna rozdzielczość...Acha, kabel HDMI nie jest w zestawie z konsolą i są dwa typy kabla HD ( tzw. czinczowy- prościej mówiąc) i drugi ( właściwy i tylko i wyłącznie obsługiwany w PS3), kabel HDMI- i ten kupujemy ... Efekt powalający...

PS: Tak w ogóle to święto jakieś, bo ktoś inny oprócz mnie wstawił tu post...

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-06-23 19:06:18)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#5 2011-06-23 19:07:43

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

Wiadomo, Assassin jak to Assassin, jedyne co mnie ciągnie właśnie do tej serii, to czasy przeszłe, jeśli usłyszę Rzym, Jerozolima, Krucjaty - dostaję od razu nakręcenia, po prostu uwielbiam gry historyczne, których jest tak bardzo mało ;[ np. gram w ROME TOTAL WAR już od przeszło 3 lat, ponieważ akcja toczy się w mojej najlepszej epoce (starożytności) nawet nauczyciela z historii w to wciągnąłem xD
No i oczywiście nie przepuszczę AC Revelations - który odbywa się w Konstantynopolu.

Co do fify, to lubię taktyczne rozwiązania (szczególnie AS Romą), no i dobra zabawę, niekiedy z kumplami.
Przynajmniej mam pewność, że nie będę miał kontuzji jak na realu ;D

Mówiąc "szeroko zastosowany SAXIS" co masz na myśli ? lepsze sterowanie ? nie takie jak w KILLZONE na PS2 xD ?


PS: Garsa, mógł byś mi napisać co dokładnie powinno się znajdować w standardowym pakiecie PS3 320GB ? dokładnie się dowiem, żeby mi bez czegoś złego nie sprzedali xD

Ostatnio edytowany przez Danek (2011-06-23 19:12:05)

Offline

 

#6 2011-06-23 19:15:01

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Danek napisał:

Wiadomo, Assassin jak to Assassin, jedyne co mnie ciągnie właśnie do tej serii, to czasy przeszłe, jeśli usłyszę Rzym, Jerozolima, Krucjaty - dostaję od razu nakręcenia, po prostu uwielbiam gry historyczne, których jest tak bardzo mało ;[ np. gram w ROME TOTAL WAR już od przeszło 3 lat, ponieważ akcja toczy się w mojej najlepszej epoce (starożytności) nawet nauczyciela z historii w to wciągnąłem xD
No i oczywiście nie przepuszczę AC Revelations - który odbywa się w Konstantynopolu.

Co do fify, to lubię taktyczne rozwiązania (szczególnie AS Romą), no i dobra zabawę, niekiedy z kumplami.
Przynajmniej mam pewność, że nie będę miał kontuzji jak na realu ;D

Mówiąc "szeroko zastosowany SAXIS" co masz na myśli ? lepsze sterowanie ? nie takie jak w KILLZONE na PS2 xD ?


PS: Garsa, mógł byś mi napisać co dokładnie powinno się znajdować w standardowym pakiecie PS3 320GB ? dokładnie się dowiem, żeby mi bez czegoś złego nie sprzedali xD

No to ładnie... widzę, że historyk z ciebie będzie... ze mnie nie doszły



SIAXIS- włączasz go w opcjach gry... w tedy poza normalnym sterowaniem ( takim jak na PS2 ) nasz kontroler, zaczyna działać dodatkowo tak, jak na Wii lub X-klocku z "kinektem" TZN: odkręcanie zaworów bezpieczeństwa w grze= kręcenie padem, jak w realu, do tego, wychylanie się z zaułków i wiele, wiele innych, wszystko oczywiście bardzo naturalne i intuicyjne... W GTA 4 np. można za pomocą tego sterować śmigłowcem, stawać dęba na motorze ( przechylając pada itp...) - dowiesz się w swoim czasie

CO w zestawie:
Każdy jest inny i szczerze nie wiem co tam może być dodatkowego

W moim PS3 z Wielkiej Brytanii było: Dwa pady ( u ciebie może być jeden?), kable USB do ładowania padów, instrukcja w kilku językach, karta gwarancyjna, kabel SCART pod TV ( taki, jak do PS2), przejściówka na Euro, konsola XD, kabel zasilający i w zależności od zestawu gry lub jakieś drobne dodatki....

Ostatnio edytowany przez Garsa Come Back (2011-06-23 19:18:05)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#7 2011-06-23 19:45:26

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

dzięki za informacje ;]

PS: Wchłaniam dane z historii, jak komputer, szczególnie te co mnie interesują ;]

Ostatnio edytowany przez Danek (2011-06-23 19:46:06)

Offline

 

#8 2011-06-23 19:51:25

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Danek napisał:

dzięki za informacje ;]

PS: Wchłaniam dane z historii, jak komputer, szczególnie te co mnie interesują ;]

Widzę, że ostro zakuwasz

PS: Nie ma za co


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#9 2011-06-23 19:56:55

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

Nie zakuwam, jakoś samo przyswaja się, w tym roku ani razu się nie uczyłem a 5 na koniec jest ;] tak dobrze idzie, bo na co dzień, (niekiedy przerwy) czytam książki historyczne, aktualnie jestem w najlepszym okresie z epoki średniowiecza - krucjaty żyję historią jak nie czytam książek, to gram w rome total war i jestem w rzymie wirtualnie, jak nie gram w piłkę, siedzę na necie i czytam dany temat (najgorzej jest jak czytam, coś poznaję nowy wyraz, zdarzenie, klikam w nie i wchodzę znów w nowe wydarzenie - taki łańcuch, potem ciężko wrócić do początkowego tematu xD).

Ostatnio edytowany przez Danek (2011-06-23 19:57:42)

Offline

 

#10 2011-06-23 20:19:53

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Danek napisał:

Nie zakuwam, jakoś samo przyswaja się, w tym roku ani razu się nie uczyłem a 5 na koniec jest ;] tak dobrze idzie, bo na co dzień, (niekiedy przerwy) czytam książki historyczne, aktualnie jestem w najlepszym okresie z epoki średniowiecza - krucjaty żyję historią jak nie czytam książek, to gram w rome total war i jestem w rzymie wirtualnie, jak nie gram w piłkę, siedzę na necie i czytam dany temat (najgorzej jest jak czytam, coś poznaję nowy wyraz, zdarzenie, klikam w nie i wchodzę znów w nowe wydarzenie - taki łańcuch, potem ciężko wrócić do początkowego tematu xD).

historię to ja lubiłem w gimanzujm- też miałem 5- tki... przeszło mi w liceum... przez te wszystkie krucjaty i od starożytności do współczesności przeszedłem... ale czy chciał bym do tego wracać?? raczej nie...: to przez fakt, że pod koniec ( do matury) miałem po 8-9 historii w tygodniu, co strasznie mnie wkurzało... zwłaszcza, że w ogóle jej nie zdawałem... poza tym babka pytała co lekcję ( bp. w ten sam dzień były 3 historie i na każdej lekcji pytała...) "rzygam historią" - bez urazy...


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#11 2011-06-23 20:24:27

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

No, powody są jak widać.
Tak duże ilości szczegółowo to tez nie za dobrze, najlepiej po trochu. A tak na serio, to już najlepiej jak z własnego zainteresowania i ciekawości na dany temat. Na spokojnie, fajnie jest jak się ma też z kim dyskutować o tym temacie, największa satysfakcja jest jak ktoś się myli a ty mu uświadamiasz jak było naprawdę ;]]

Offline

 

#12 2011-06-23 21:23:00

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Snaku, nie spamujemy!  To wciąż ma związek z grami... Liczę, że zrozumiesz (plis)


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#13 2011-06-23 22:54:56

 Snakuu

Administrator

25957573
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: GRY PS3

O wy skur**syny, ja wam kur*a pospamuje, bany się posypią!
Nie no, żartuje, spoko, nic nie mówię, dyskutujcie sobie dalej ;p
Ale do tematu. Lubię historię i wyciągnąłem 5. Nic więcej na razie wam do powiedzenia nie mam ;d.

Offline

 

#14 2011-06-24 10:10:30

Garsa Come Back

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 267
Punktów :   

Re: GRY PS3

Snakuu napisał:

O wy skur**syny, ja wam kur*a pospamuje, bany się posypią!
Nie no, żartuje, spoko, nic nie mówię, dyskutujcie sobie dalej ;p
Ale do tematu. Lubię historię i wyciągnąłem 5. Nic więcej na razie wam do powiedzenia nie mam ;d.

heh.. dzięki za wyrozumiałość... Danek założył temat w dziale "Luźne pogawędki"- może zerkniesz ??


Pomóż mi zarobic kasę na nową konsolę_____SKOPIuj LINK I WKLEJ DO PRZEGLĄDARKI____: LINK: http://543b5c1b.linkbucks.com

Offline

 

#15 2011-06-24 17:14:47

Danek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 77
Punktów :   

Re: GRY PS3

Nie będę zakładał specjalnie tematu, jak że jutro jadę po PS3. To chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć.

Czy, żeby serfować po necie na przeglądarce, trzeba mieć koniecznie myszkę i klawiaturę ? czy da się bez tego ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedway-manager.pun.pl www.provet3rans-clan.pun.pl www.nos-nostale.pun.pl www.naruto-the-setting-dawn.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl